Miłośnicy jazdy konnej znajdą w naszym miejscu szeroką gamę usług ułatwiających i umilających pobyt. Na terenie naszego kompleksu znajduje się nowoczesna i w pełni wyposażona stajnia spełniająca rolę hotelu dla koni z wszelkimi udogodnieniami. Naszym gościom umożliwiamy również jazdę konną na maneżu i w terenie oraz organizujemy rajdy konne. Dla mniej zaawansowanych jeźdźców oferujemy możliwość nauki jazdy konnej.

W naszej stajni każdy znajdzie konia z charakterem dopasowanym do swoich umiejętności, zapraszamy do zapoznania się z naszymi podopiecznymi, oraz ofertą poszczególnych usług.

Dodatkowo posiadamy dwie bryczki i sanie. Chętnie zaproponujemy naszym gościom przejażdżkę po przepięknych okolicach. Dla większych grup organizujemy przejażdżkę wozem.

  Stajnia – hotel dla koni

  Stajnia – hotel dla koni

  Stajnia jest budynkiem nowo wybudowanym i oddanym do użytku w 2014 roku, ma 53 metry długości, 22 metry szerokości i 7 metrów wysokości. Stajnia posiada automatyczny system wentylacji.

  Zobacz więcej

  Konie

  Konie

  W naszej stajni czekają na Państwa konie o różnym charakterze – bardzo spokojne, na których z powodzeniem każdy może stawiać swoje pierwsze kroki jeździeckie oraz konie , które wymagają większych umiejętności.

  Zobacz więcej

  Jazda konna

  Jazda konna

  Miłośników jazdy konnej zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty jazd konnych oraz hotelu dla koni, na terenie nowoczesnej stajni, która wchodzi w skład naszego kompleksu agroturystycznego.

  Zobacz więcej

  Rajdy konne

  Rajdy konne

  Rajdy konne są wspaniałą przygodą wymagającą nie lada doświadczenia, sprawdzają one nasze umiejętności, charakter a przede wszystkim wytrzymałość oraz nasz stosunek do ludzi i zwierząt. Rajd

  Zobacz więcej