Lubowo
5°
pochmurno z przejaśnieniami
wilgotność: 99%
wiatr: 2m/s wsch. - płd. wsch.
Max: 10 • Min: 5
9°
Sob
7°
Nd
9°
Pon
10°
Wt
6°
Śr
Weather from OpenWeatherMap

W jednym z najpiękniejszych zakątków Polski czekają na Ciebie komfortowe pokoje w świeżo wyremontowanym wiejskim dworku. Każdy z naszych pokoi wyposażony jest w wygodną łazienkę z kabiną prysznicową. Szeroka oferta rozmiarów pokoi sprawia, że znajdziesz u nas idealne lokum dla siebie – nieważne, czy przyjeżdżasz z rodziną, czy poszukujesz indywidualnego wypoczynku.

Zaprosimy Cię także na seans w saunie fińskiej, partyjkę gry w bilard lub solidny wycisk w sali ćwiczeń. Skorzystaj ze zbioru książek w saloniku z biblioteką, wypij kawę na słonecznym tarasie z widokiem na park, baw się do rana przy ognisku w rozległej wiacie grillowej.

Oferujemy 21 komfortowych pokoi, z których rozpościera się widok na jeziora, stary park lub soczystą zieleń. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z kabinami prysznicowymi. Pokoje zostały zróżnicowane ze względu na ich powierzchnię – każdy znajdzie coś dla siebie. Śpijcie spokojnie, wygodnie i długo, wylegujcie się słuchając szumu drzew i śpiewu ptaków za oknami…

Więcej zdjęć w opisach pokojów…