Sala weselna nad jeziorem

Wesele nad jeziorem Strzeszyn

Zapraszamy Państwa do organizacji Waszego wyjątkowego dnia w Starym Młynie. Wspólnie sprawimy, aby ten dzień stał się jednym z najpiękniejszych wspomnień w Waszym wspólnym życiu. Organizacja tak ważnego wydarzenia w sali weselnej nad jeziorem, znajdującym się na terenie programu Natura 2000 zachwyci każdego. Z dala od zgiełku oraz szybkiego, codziennego życia, Państwo Młodzi oraz goście spędzą niezapomniany czas wspólnego świętowania i zabawy. Sceneria oraz otoczenie natury pozwoli skupić się wszystkim na tej jakże ważnej chwili w życiu Nowożeńców.

Przygotowanie miejsca oraz przyjęcia w sali weselnej nad jeziorem

Do Państwa dyspozycji oferujemy elegancką salę balową, oraz dodatkową powierzchnię w namiocie z widokiem na jezioro. Do dyspozycji mamy różne warianty obrusów i pokrowców na krzesła, tak aby każdy mógł stworzyć swój idealny wystrój Sali na ten wyjątkowy dzień. Sala weselna nad jeziorem wyposażona jest w profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz oświetleniowy, co zapewni odpowiednią atmosferę i udaną zabawę. Oferujemy również przygotowanie niecodziennego przyjęcia w malowniczym otoczeniu oraz komfortowe noclegi. Zaproponujemy pyszne, przygotowane na miejscu jedzenie, do wyboru w różnych wariantach, które zadowoli nawet wyszukane podniebienia Gości oraz na specjalnie życzenie wyselekcjonowany dla Państwa alkohol.

Sala weselna nad jeziorem Strzeszyn

Dzień po weselu

W dzień po weselu, zaproponujemy Państwu różne warianty śniadania oraz możliwość spędzenia wraz z gośćmi całego dnia w Starym Młynie, aby spokojnie i w ciszy zregenerować siły i wspólnie bawić się na poprawinach. Przygotujemy poprawinowy posiłek, który zostanie podany w Sali balowej lub w Chacie Grillowej.

Ślub nad jeziorem Strzeszyn

Okoliczne kościoły

W okolicach Strzeszyna, w ramach tej samej parafii Rzymskokatolickiej p.w. Wniebowzięcia NMP, której historia sięga przełomu XII i XIII wieku, znajdują się wyjątkowe kościoły, które swoim wnętrzem i scenerią sprawią że ślub będzie niezapomnianym przeżyciem i historią do opowiadania przyszłym pokoleniom. Neoromański kościół w Łubowie z ołtarzem ze szkoły Wita Stwosza (5 km), przepiękny kameralny neogotycki kościół filialny w Łącznie (11km) nad jeziorem Ciemno Małe, neoromański kościół p.w. MB Różańcowej z barokowym ołtarzem w Liszkowie ( 8 km). Kontakt do proboszcza parafii: Ksiądz Ryszard +48 601275158

Kościół w Łubowie niedaleko Strzeszyna

Neoromański kościół z XVIII w. pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Łubowie

Magia Starego Młyna i sali weselnej nad jeziorem

Stary Młyn w Strzeszynie jest wspaniałym miejscem zapewniającym niezapomniane przeżycie cudownych chwil, które poprzedzają piękny trud i wysiłek wspólnego życia. Pozwólcie Sobie na chwilę zapomnienia i przeżyjcie te rodzinne wydarzenie razem z nami. Sala weselna nad jeziorem dostarczy Wam oraz Waszym rodzinom komfortu i spokoju we wspaniałej scenerii, która zapadnie w pamięci na całą dalszą drogę życia.

Wszystkie oferty weselne przygotowywane są indywidualnie, po konsultacjach z Młodą Parą, aby w pełni spełnić Wasze oczekiwania i marzenia, co do tej niepowtarzalnej chwili i jej aranżacji. Zapraszamy również do wcześniejszych odwiedzin, co pozwoli w pełni poznać walory Starego Młyna.

Zachęcamy do kontaktu z nami i wspólnego przygotowania niezapomnianego przyjęcia weselnego w Sali weselnej nad jeziorem!

Kontakt


Zostaw komentarz