MENU
Cennik Rezerwuj online
Wypoczynek All Inclusive Soft Cennik Rezerwuj online

RAJDY KONNE

niezapomniane wyprawy pełne pięknych przeżyć

Rajdy konne to niezwykła przygoda przygotowana z myślą o bardziej doświadczonych jeźdźcach.  To doświadczenie, które jak żadne inne sprawdzi nasze umiejętności, charakter a przede wszystkim wytrzymałość oraz stosunek do ludzi i zwierząt. Wspólne wędrowanie po pięknych, dziewiczych terenach pozwala budować unikalne więzi. Całe dnie spędzone z wierzchowcami i w towarzystwie ludzi o podobnych pasjach, pozwalają całkowicie się odprężyć i odpocząć od codzienności. Przemierzając dzikie bezdroża Pojezierza Drawskiego można poczuć wspaniałą wolność i spokojnie rozkoszować się pięknem mijanych krajobrazów.

W NASZEJ OFERCIE:

Rajdy Gwieździste

Podczas rajdu codziennie wyruszamy w inne  miejsce z naszej stajni i wieczorem do niej wracamy. Po drodze zatrzymujemy się nad różnymi jeziorami (możliwość kąpieli), gdzie robimy postój z piknikiem.

Czas jazdy: do pikniku ok. 2 – 2,5 godziny, po pikniku 1,5 godziny.

Rajd Drawski (w przygotowaniu)

Rajd po Pojezierzu Drawskim. Codziennie jeźdźcy wyruszają z naszego Dworku, jednak każdego dnia docieramy dalej (konie zostają na noc w stajniach po drodze, a jeźdźcy wracają samochodem). Codziennie podczas jazdy, zawsze nad innym jeziorem, robimy postój z piknikiem i możliwością kąpieli.

Czas jazdy: do pikniku ok. 2,5 - 3 godziny, po pikniku 1,5 - 2 godzin.

Rajd nad morze (w przygotowaniu)

Najdłuższy z naszych rajdów, trwający 9 dni (7 dni jazdy + dzień przyjazdu + dzień wyjazdu). Codzienne nocujemy z końmi w innym miejscu (pensjonaty, hotele, leśniczówki). Po 3 dniach przygody dojeżdżamy nad morze. 1 dzień, po porannym galopie na plaży, przeznaczamy na wypoczynek dla koni i jeźdzców. Możliwe jest plażowanie nad morzem oraz zwiedzanie Darłowa. Przez kolejne 3 dni wracamy do Dworku. Codziennie podczas jazdy robimy postój z piknikiem.

Czas jazdy: od 5 do 10 godzin dziennie.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać…