MENU
Cennik Rezerwuj online
Wypoczynek All Inclusive Soft Cennik Rezerwuj online

Tydzień dla kręgosłupa i nie tylko - terapia manualna

12-19 października 2019

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji i spędzenia w Starym Młynie tygodnia pełnego zdrowia. Zajęcia i zabiegi poprowadzi Mariusz Antonowicz, dyplomowany chiropraktyk, psychodietetyk, trener personalny. W programie przewidziane jest 6 dni zajęć, 5 zabiegów indywidualnych, wykłady oraz seanse w saunie. Zabiegi indywidualne będą dobierane odpowiednio do potrzeb każdego z uczestników, a zajęcia grupowe będą się odbywać w kameralnej grupie - do 10 osób.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem zajęć.

Oferta obejmuje:

  • noclegi w komfortowych pokojach z łazienkami,
  • pełne wyżywienie w formie bufetu obejmujące trzy posiłki: śniadanie, lunch i obiadokolację - certyfikowane ekologiczne produkty, (możliwość wyboru diety niskokalorycznej: 1200 kcal/kobieta, 1600 kcal/mężczyzna), napoje bezalkoholowe dostępne w lobby przez całą dobę,
  • 5 zabiegów indywidualnych,
  • 6 dni zajęć grupowych, wykładów i ćwiczeń,
  • codzienne seanse w saunie,
  • nielimitowany dostęp do wszystkich urządzeń i sprzętów sportowo-rekreacyjnych,

Wdzięczna pacjentka:

Polecam, polecam, polecam!!! Do P. Mariusza trafiłam w maju z silnym bólem kolana. Po poprzednich kilku wizytach u lekarza rejonowego i ortopedy oraz 10-dniowej rehabilitacji kolano przestało mniej boleć na krótką chwilę, po czym ból stał się nie do zniesienia. Wtedy właśnie dowiedziałam się o P. Mariuszu i zapisałam się na wizytę. Szczerze... jechałam bez większego przekonania, że mi pomoże, dopiero po 45-minutowym masażu zmieniłam zdanie. Kolano przestało boleć mniej, nie używałam już żadnych maści i tabletek przeciwbólowych. Dodam, że P. Mariusz nie podważa opinii lekarza, nie odradza też przyjmowania przepisanych przez niego lekarstw. Wszystkim z podobnymi dolegliwościami polecam wielką skuteczność zdolności P. Mariusza. To profesjonalista!!! Z bardzo szerokim zakresem wiedzy, który w czasie 45-minutowego masażu stwarza tak miłą atmosferę, że nawet momenty większego bólu są do zniesienia.

Małgorzata:

Zdecydowanie zaskakujące i odkrywcze spotkanie. Pełny profesjonalizm, kultura i "cudowny ucisk" ;) Już zarezerwowałam kolejne wizyty.

 

Pacjentka:

Witam p. Mariuszu. Jestem Panu winna specjalne podziękowania za to, że po operacji kręgosłupa lędźwiowego ręce Pana dały mi drugie życie. W ciągu trzech spotkań dokonał Pan rzeczy, wydawało się, niemożliwej. Ja po prostu zaczęłam normalnie funkcjonować...

Łukasz:

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana Mariusza. Indywidualne podejście, szeroki wywiad i pełna informacja na temat tego, co i po co robi. Zdecydowanie polecam.


 

Cena od osoby:

890 zł za program “Tydzień dla kręgosłupa”+ koszt pakietu soft All Inclusive w pensjonacie, zgodnie z cennikiem (poza sezonowym).

Dla osób towarzyszących możliwość wykupienia zajęć grupowych w cenie 390 zł.

W celu dokonania rezerwacji zapraszamy do kontaktu:

+48 604 841 682 kontakt@starymlynstrzeszyn.pl

Trwa ładowanie strony prosimy czekać…