MENU
Cennik Rezerwuj online
Wypoczynek All Inclusive Soft Cennik Rezerwuj online

DWOREK STARY MŁYN STRZESZYN

Wypoczynek Soft All Inclusive w sercu Pojezierza Drawskiego

Zatopiony w historii i przyrodzie Dworek Stary Młyn Strzeszyn nad Jeziorem Brody to miejsce dla wymagających Gości, którzy cenią sobie spokój, przestrzeń i wysoki standard w połączeniu ze swobodną atmosferą. Położony w województwie zachodniopomorskim, na malowniczym Pojezierzu Drawskim, o którym mówi się, że to “Dzikie Mazury”. Miejsce stworzone z marzeń o połączeniu współczesnego luksusu i tradycyjnej polskiej gościnności. Wolno płynący czas, sielskie krajobrazy, ekologiczna kuchnia, wyselekcjonowane wina, konne przejażdżki i sporty wodne bez ograniczeń - wypoczynek Soft All inclusive. Cisza, cisza, cisza….i prywatność.

Nie musisz brać samochodu, aby do nas trafić - w celu ułatwienia dojazdu możemy zorganizować dostarczenie na miejsce z lotniska w Szczecinie i najbliższych stacji kolejowych / autobusowych w Łubowie, Czaplinku, Szczecinku, Białogardzie i Koszalinie.

Oferta Dworku stworzona została z myślą zarówno o Gościach indywidualnych jak i możliwości organizacji wyjątkowych wydarzeń dla większych grup, takich jak wesela, imprezy okolicznościowe czy wyjazdy firmowe. Pomosty na jeziorze, prywatna plaża, łódki, kajaki, deski SUP, siłownia, rowery i stajnia tworzą bogate zaplecze do aktywnego wypoczynku. Sauna, pokój do masażu, salonik z pełną książek biblioteką z kominkiem, bogato wyposażona sala gier z bilardem, lobby z kominkiem połączone z obszernym krytym tarasem z widokiem na park i jeziora, ogród zabaw, altana wypoczynkowa nad jeziorem, leżaki, oraz inne udogodnienia pozwalające na wygodny wypoczynek, 350-hektarowe gospodarstwo pełne zwierząt pozwalają spełnić marzenia o rodzinnych wakacjach i sielskim wypoczynku w wiejskiej posiadłości, gdzie przejażdżka bryczką jest jednocześnie podróżą w czasie.

Elegancka sala weselna nad jeziorem i własne wyposażenie pozwalają na organizację romantycznej ceremonii ślubnej w pięknej scenerii i doskonałej zabawy. Zaplecze biznesowe z salą konferencyjną, w połączeniu z komfortowymi miejscami noclegowymi, funkcjonalną wiatą grillową i ofertą rekreacyjną czyni ze Starego Młyna idealne miejsce na organizację firmowego eventu, wyjazdu integracyjnego czy szkolenia.

W 22 pokojach możemy przyjąć do 55 Gości. Jesteśmy ośrodkiem przyjaznym zwierzętom.

 

ZAPRASZAMY NA WIRTUALNY SPACER

Wirtualny spacer

Trwa ładowanie strony prosimy czekać…