MENU
Cennik Rezerwuj online
Wypoczynek All Inclusive Soft Cennik Rezerwuj online

EKOLOGICZNA KUCHNIA

Jedzenie przygotowywane z radością

Wierzymy, że jedzenie powinno być przyjemnością zarówno dla ciała jak i dla ducha. Cenimy dobrą żywność i czas spędzony na rozmowie przy wspólnym posiłku. Staramy się, aby potrawy, które serwujemy, powstawały na bazie ekologicznych produktów z naszego własnego gospodarstwa oraz od zaprzyjaźnionych lokalnych rolników i dostawców. Dzięki czystym pastwiskom i własnej ekologicznej hodowli bydła, codziennie oferujemy Gościom świeże mleko, masło, jogurty, sery zagrodowe i twarogi własnej produkcji. Codziennie pieczemy także własny chleb, bułki oraz słodkości. Hodujemy krowy mięsne rasy Limousine dające wyśmienite mięso. Staramy się aby również wędliny i ryby pochodziły z naszej wędzarni. Łączymy to, co najlepsze w domowych smakach ze świeżością ekologicznych produktów. Wszystkie posiłki serwujemy w formie samoobsługowego bufetu z daniami atrakcyjnymi dla dorosłych i dzieci. W okresie wakacji, w każdą sobotę, wieczorny posiłek serwujemy w chacie grillowej - potrawy grillowane na otwartym ogniu, opiekane ziemniaki, warzywa, sałatki, pikle. Dodatkowo z tej okazji serwujemy gratis grzaniec, wino lub piwo, zależnie od pogody, a także wspólnie degustujemy nasz domowe nalewki.

Oferujemy w dobrych cenach wyselekcjonowane wina, w tym znakomite wina regionalne winnicy Turnau, jak i dostępne lokalne piwa z Browaru w Połczynie. Zachęcamy do spróbowania przetworów i sobotniej degustacji naszych nalewek, stworzonych ze skarbów, jakimi dzieli się z nami okoliczna przyroda. Nic tak nie smakuje, jak ciepłe domowe ciasto z kubkiem aromatycznej kawy na słonecznym tarasie, a poranny zapach świeżo pieczonego chleba to znak, że zaczyna się dobry dzień. Zapraszamy do Dworku Stary Młyn Strzeszyn - miejsca stworzonego, by smakować życie w tradycyjny sposób, z dobrą, ekologiczną kuchnią.

Na życzenie, przygotowujemy dania wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe (z ograniczoną zawartością glutenu) oraz bez laktozy (z ograniczoną zawartością laktozy). Prosimy o zaznaczanie tego typu preferencji juz przy rezerwacji, tak aby dać nam czas na przygotowanie świeżych produktów na Państwa przyjazd.

Nasze certyfikaty

Trwa ładowanie strony prosimy czekać…