MENU
Cennik Rezerwuj online
Wypoczynek All Inclusive Soft Cennik Rezerwuj online

WAKACJE W DWORKU NAD JEZIOREM

luksusowa agroturystyka dla wymagających

Prawdziwie sielskie wakacje w luksusowym Dworku na dziewiczym Pojezierzu Drawskim pośród zapachu lawendy, siana i kwitnących lip. Relaks przy kominku lub na tarasach widokowych, spacery po parku i lesie, konne przejażdżki wśród malowniczych jezior i urokliwych wiosek. Wyjątkowe miejsce dla miłośników aktywnego spędzania czasu - spływy kajakowe, wędkowanie, zabawa na deskach SUP, rowerowe wyprawy w nieznane, nordic walking lub bieganie, a wszystko to w otoczeniu czystej natury i pięknych widoków. Ośrodek ma około 500m własnej lini brzegowej przy jeziorze Brody na przesmyku między tym jeziorem i jeziorem Strzeszyn w ciągu jezior Pojezierza Drawskiego i na granicy dużych kompleksów leśnych Parku Krajobrazowego.

Do tego poranny zapach świeżo pieczonego chleba, aromatyczna kawa na słonecznym tarasie, lampka wyśmienitego wina w altanie z widokiem na jezioro i mnóstwo wspaniałych atrakcji dla dzieci!

Jesteśmy obiektem TV free - aby mogli Państwo w pełni nacieszyć się ciszą i otaczającą przyrodą, w naszych pokojach nie ma telewizorów. Goście spragnieni cyfrowych rozrywek moga jednak skorzystać z ogólnodostępnej sali telewizyjnej. 
Zwierzęta są u nas zawsze mile widziane.

Oferta Soft All Inclusive obejmuje:

  • noclegi w komfortowych pokojach z łazienkami,
  • pełne wyżywienie w formie bufetu obejmujące trzy posiłki: śniadanie, lunch, obiadokolację,
  • napoje bezalkoholowe dostępne w lobby przez całą dobę,
  • wieczorny grill w chacie grillowej,
  • jednego dnia dla wszystkich gości pobyt w saunie fińskiej,
  • nielimitowany dostęp do wszystkich terenów rekreacyjnych, urządzeń i sprzętów sportowych

Cena za dobę od osoby:

od 423 zł (w pokoju rodzinnym) do 693 zł (w pokoju jednoosobowym).Dzieci do lat 3 - bez opłat (śpiące razem z rodzicami lub we własnym łóżeczku, niekorzystające z innych usług).
Dla starszych dzieci oferujemy specjalne zniżki.

Na życzenie:

REZERWUJ ONLINE

Nasze certyfikaty

Trwa ładowanie strony prosimy czekać…